top of page
Image by Jessica Rockowitz

Coaching

  • Pomáhám ženám v období, kdy se chtějí stát maminkami a z nějakého důvodu se nedaří. V době těhotenství, aby měly dostatek zdrojů a cítily se krásně, ať se děje, co se děje a miminko mohlo přijít v klidu na svět, či v období, kdy se stávají maminkou. V tomto období dochází k mnoha změnám, jak v těle, tak v psychice. Pro maminky je důležité, aby se dokázaly zorientovat v nové roli,  v sobě a měly sílu si naplno v přítomnosti tvořit vztah se svým miminkem Pomáhám ženám, aby se radovaly ze života, tam kde zrovna JSOU a pochopily, že už TEĎ jste tou nejlepší maminkou na světě pro její dítě, protože si tvoří vztah nejenom se svým děťátkem, ale celým domovem.

  • Pomáhám klientům najít cestu ke svému tělu, umět mu naslouchat a co nejlépe se o něj starat tak, aby se cítili skvěle ve svém těle. K tomu je potřeba nastavit nově mysl tak, aby když něco dlouhodobě nefunguje, mohlo dojít ke změně. Jak změnou projít, jak si vytvořit nové návyky tam, kde klient skutečně chce a potřebuje. Odpovědi máme každý z nás v sobě, jen je někdy těžké, abychom na ně přišli sami.                                      Pojďte se mnou se naučit, jak znovu milovat své tělo a tvořit si novou realitu dlouhého života ve zdraví, energii a radosti!!!

s holistickým přístupem: Tělo, Duše & Mysl

Pečovat o sebe

  • Intuitivní terapeutická masáž – důležitou součástí života je se naučit pečovat o sobe, např. v podobě relaxace, regenerace a správného dýchání. Můžete se u mne objednat na Intuitivní terapeutickou masáž, kde vám pomocí technik, které jsem se naučila na školách, kurzech i v praxi, provedu masáží a zaměřím se na to, co si vaše tělo v daný moment žádá. Skvělými pomocníky, kteří nás spolu více propojí a vás přivedou do hluboké relaxace a prožitku, je hudba, Koshi zvonečky a tibetská mísa. Masáž může být součástí coachingu anebo separátně ve studiu White Sage Therapy.

BODY, SOUL & Mind
bottom of page