top of page

Life Love Light

Život je náš. Život je příležitost. Máme obrovskou sílu si ho užít. A je jen na nás jak a s kým. O víkendu jsem masírovala ženu, která nemůže chodit, jen o berlích či s lidskou pomocí. Každou neděli si dopřává masáž, každou neděli si hýčká tělo, miluje život se vším všudy, hlavně svoje happy sunday. Na konci masáže a našeho rozhovoru mi povídá: "Jediný co mě v životě fakt mrzí, že si nemůžu dát po masáži sklenku vína." S úsměvem jí říkám: "Ode mě máte dnes vinný střik povolen... :-)"


Co je to láska? All you need is LOVE, trala la la lá...není o tom co psát, už toho bylo psáno a řečeno moc a moc. Při slově láska se vám určitě vykouzlil úsměv ve tváři, hřeje vás srdce a užívá si to i duše, v očích si představujete někoho anebo svůj život....to je síla lásky....


Když mám energii, mám světlo. Září mi oči, tančím, píšu, maluju, miluju všechno i jen tak, nezapomínám na sebe a říkám si: " Svět je tak báječný místo k narození". Dějí se mi věci mezi Nebem a Zemí. Chápu znamení z Vesmíru. V tomto mém stavu často slýchávám o sobě: "Tobě to tak funguje, takový příběhy můžeš mít jen ty" a já odpovídám: "Ty taky" :-). A když nejsem ve svý energii, oči mám vyhaslý, nedaří se mi, jsem smutná, melancholická, jde to na dřeň a v hloubi duše a srdce mě to bolí, brečím do polštáře a mí drazí přátelé stále dokola poslouchají můj nekonečný příběh. Všechno to vybrečím, prožiju, zase něčeho kousek pochopím a pak mě zase zavalí příval energie, který miluju: "Jsem zpátky, jsem to zase já, holka se zářícíma očima. Mám chuť do života, tvořím, neztrácím ani minutu zbytečnostma. Užívám si o to víc každou chvíli, všechno mi přijde veselejší, vychutnávám si svojí ranní kávu s mlékem, která je tak nezdravá, k obědu hranolky s tatarkou, neb co jindy řeším, mě momentálně vůbec nerozhodí, začnou se dít věci, kdy kroutím hlavou, to není možný, to zase jede. Dokonce mi nevadí jít s přáteli do McDonaldu, který normálně nesnáším...A konečně je život jako baldachýn a já nepřestávám žasnout a smát se...Čím jsem starší zjišťuju, že ty propady už nejsou tak hluboký a ten baldachýn je déle...Ale sakra je to práce :-)!


Miluju svůj Life with Love & Light...:-)

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Pryč

Comments


bottom of page