top of page

Klára

Health & Mindset Coach

Lektorka BabYogy a Baby masáží

Můj celý život se točí kolem sportu, tance a vůbec pohybu. Od malička mne ke sportu vedli rodiče, hlavně táta, který ze mě chtěl mít profi lyžařku, tenistku anebo basketbalistku. Po celou dobu jsem ve skrytu duše věřila, že budu jednou tančit, hrát divadlo a zpívat. Nakonec jsem si jeden z mých velkých snů splnila a s vůlí a tréninkem, jsem se protančila až na Janáčkovu Akademii múzických umění. Denní několikahodinový trénink, malý příjem potravy mi rozhodil hormonální systém a přibyly další zdravotní problémy.

 

Mimo tanec jsme velmi často chodili po horách a mé tělo volalo o pomoc. Změna mého mindsetu, ročního studia výživy a přístupu k mému tělu a mnohaleté cestě sebe poznání, vyvrcholilo šťastným otěhotněním a narozením mé dcery Barunky.

Působila jsem v mnoha firmách a korporátech, nasbírala jsem spoustu zkušeností v oblasti organizace a komunikace, ale stále to nebylo to pravé. Proto jsem při práci studovala a doplňovala si vzdělání, abych se mohla jednou odrazit a vykročit na další moji cestu k vlastním projektům. Můj další sen se plní právě teď, když čtete tyto řádky.  

BODY, SOUL & Mind

V roce 2013 jsem vystudovala Výživové poradenství, ale nikdy mi nedávalo smysl, dle dřívějších trendů ve výživě, počítat lidem příjem kalorií a trápit je dietami. O tělo a mysl jsem se nepřestala zajímat a nové vědecké poznatky a přístupy ke zdraví mi dávaly čím dál tím větší smysl.

 

Rozhodla jsem se nastoupit na Mindset Akademii, kde jsem se stala Health & Mindset koučem pod vynikajícím vedením Ivana Černohorského a dalších skvělých lektorů. Od té doby pomáhám klientům najít cestu ke svému tělu, umět mu naslouchat a co nejlépe se o něj starat. K tomu je potřeba nastavit nově mysl tak, aby když něco dlouhodobě nefunguje, mohlo dojít ke změně. Jak změnou projít, jak si vytvořit nové návyky tam, kde klient skutečně chce a potřebuje? Jak najít znovu svou jedinečnost? Odpovědi máme každý z nás v sobě, jen je někdy těžké, abychom na ně přišli sami.

Neméně důležitou součástí života je umění se zastavit, relaxovat, regenerovat, správně dýchat, kvalitně spát, mít v životě dobré vztahy a být v prostředí, kde je nám dobře. Masíruji klienty intuitivně v souladu s technikami, které jsem se naučila. Vedu klienty k hluboké relaxaci při masáži pomocí dechu, hudby, koshi zvonečků a tibetské mísy. Vždy se zaměřuji na to, co klient právě potřebuje.

Jsem součástí projektu v Mindset Academy s.r.o. – Kouč zdravého životního stylu.

V LÁSCE A V RESPEKTU  V POHYBU A DOTEKU

Jsem lektorkou masáže miminek, učila jsem se pod vedením Jany Hašplové. Působila jsem jako lektorka plavání s aprobací od 6 měsíců do 3 let v bezénu Anahita.

 

Jako maminku i lektorku mne nepřestala inspirovat dětská duše, přístup k výchově v respektu a v lásce k dětem a proto jsem se na mateřské dovolené rozhodla pro akreditovaný kurz MŠMT pod Občanským sdružením Podhoubí – Nové poznatky ve vzdělávání dětí, kde nás učili skvělí lektoři, jako Marek Herman – dětský psycholog a Margit Slimáková – expertka na výživu.

 

Jsem také lektorkou Cvičení s kojenci a batolaty, kde jsme se zabývali psychomotorickým vývojem dětí do jednoho roku života, co u dětí cvičením posilovat, jak je nosit a správně s nimi manipulovat (handling) a čeho si všímat při jejich vývoji. Jsem také lektorkou BabYogy u Lenky Gajdoštíkové.

Vše se krásně propojuje a ze všeho čerpám na mých individuálních sezeních, kurzech, workshopech i ve spolupráci s jinými studii, či firmami. Mám největší radost, když vidím rozzářenou maminku po lekci, či klienta po koučinku, po masáži, zkrátka když se klienti cítí skvěle ve svém těle, na duši a v mysli.

 

Certifikace

bottom of page